.
سه شنبه 3 ارديبهشت 1398.

فروش داخلی

گروه بازرگانی پارسا7 در کنار فعالیت های بازرگانی و اخذ موفقیت های گوناگون در زمینه صادرات و واردات با هدف رضایت مندی و رفاه حال مشتریان و همکاران عزیز، در دسترسی سریع به کالای مورد نیاز، همچنین به منظور تعامل گسترده تر و اثربخش با مشتریان، اقدام به فروش موبایل، لپ تاپ، تبلت، کامپیوترهای خانگی و اداری به همراه قطعات جانبی آن، لوازم صوتی و تصویری از قبیل تلویزیون هایLED  و LCD و پلاسما و سینمای خانگی، لوازم خانگی از قبیل ماشین لباسشویی و یخچال و فریزر و ... از طریق تماس تلفنی با کارشناس فروش داخلی می نماید.

همچنین این شرکت با توجه به نیاز های کشور و کمبود های موجود در عرصه نساجی اقدام به فروش مواد اولیه مورد نیاز صنایع نساجی و همچنین با گرفتن نمایندگی از کارخانجات معتبر اقدام به فروش انواع نخ ویسکوز،پلی استر ،FDY ،FOY نخ صد درصد پنبه و . . . و نیز فروش انواع پارچه خام ویسکوز، پلی استر ، پنبه ای و مخلوط نموده است.

همچنین لازم به ذکر است که کلیه محصولات و تجهیزاتی که در حیطه فعالیت این مجموعه می باشد قابل ارائه به مشتریان و همکاران گرامی در هر تعداد و وزن و در هر نقطه از کشور خواهد بود.

در همین راستا مشتریان و همکاران می توانند جهت مشاوره رایگان در خرید با تیم کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایند و از خدمات آن بهره مند شوند.

 

خانواده پارسا با اهداف بزرگ خود امیدوارند بتوانند با جلب اعتماد و اطمینان مشتریان عزیز به خود ، در مسیر خدمت به مردم ایران اسلامی گامی برداشته باشند.