.
چهارشنبه 26 دي 1397.

لوازم خانگی

واردات  لوازم خانگی

در راستای پیشرفت و گسترش سریع تکنولوژی ،  شرکت بازرگانی پارسا نیز اقدام به راه اندازی بخش واردات لوازم خانگی از بهترین و معتبر ترین برندها را آغاز نموده است. گروه بازرگانی پارسا در طی چند سال فعالیت مستمر در این زمینه توانسته  با واردات کالاهای با کیفیت و مرغوب رضایت و اطمینان مشتریان عزیز را جلب نماید. این شرکت با ایجاد یک تیم تخصصی با نام تیم تخصصی پارسا7و حمایت کامل شرکت از آن ، این امر را محقق ساخت که جدیدترین لوازم خانگی را وارد نماید و یک پل ارتباطی میان تولیدکنندگان و مشتریان در جهت تامین این کالاها بوجود آورد. شما مشتریان و همکاران گرامی می توانند با توجه به نیاز بازارهای داخلی کالای موردنظر را به تعداد کلی به این شرکت سفارش داده تا در سریعترین زمان ممکن کالا در اختیار شما قرار بگیرد.

تخصص ما در واردات کلیه لوازم خانگیاز قبیل تلویزیون های LED  ، LCD ،  Plasma ، سینمای خانگی ، جاروبرقی ، ماشین لباسشویی ، یخچال و فریزر ، اتو و حالت دهنده مو ، لوازم اصلاح صورت و ... می باشد

این شرکت در جهت انتخاب و واردات محصولات و کالاهای باکیفیت و مرغوب از میان برندهای متعدد در هر کالا از بهترین برند استفاده می کند.